A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Відокремлений структурний підрозділ "Бучацький фаховий коледж Закладу вищої освіти "Подільський державний університет"

Загальна інформація

 «Читати корисно! Книги освічують душу, піднімають і зміцнюють людину, пробуджують в ній кращі прагнення, гострять її розум і пом’якшують серце» 

У. Теккерей

Бібліотека сьогодні – центр освітнього, культурного і духовного розвитку нашого навчального закладу. Вся інформаційно-масова робота бібліотеки  пов’язана з навчально-виховним процесом коледжу і проблемами національної культури, традиціями та обрядами, актуальними  подіями, знаменними і пам’ятними датами.

Довідково-пошуковий апарат нашої бібліотеки складають: абетковий та систематичний каталоги, систематична картотека газетно-журнальних статей,  крєзнавча картотека, картотека забезпеченості підручниками, тематичні картотеки.

Бібліотечний фонд коледжу почав формуватися з 1940 року. Та всі матеріали про це були знищені в період Другої світової війни. З 1944 року, з відновленням навчання,  розпочалась і робота  бібліотеки. Протягом тривалого часу вона знаходилась в пристосованих приміщеннях с. Язлівці та м. Бучача. Лише з 1976 року, коли навчальний заклад був переведений у спеціально побудоване приміщення, бібліотека зайняла ліве крило першого поверху  будівлі.

До послуг користувачів абонемент, просторий читальний зал на 62 місця, книгосховище і видавничий центр.

 

 

 

Книжковий фонд  бібіліотеки становить 16130 тис. примірників книг.

Щороку бібліотека виписує 8 періодичних видань.

Працівник бібліотеки здійснює інформаційну допомогу у проведенні культурно-масових заходів, виховних годин, семінарів, тижнів циклових комісій.

ПЕРЕЛІК ПЕРІОДИЧНИХ ВИДАНЬ

ГАЗЕТИ ЖУРНАЛИ
Б'юджетна бухгалтерія Безпека праці на виробництві
Вільне життя Землевпорядний вісник
Нова доба Пропозиція
  Здоров’я тварин і ліки
  Ландшафт і архітектура

Основним джерелом комплектування нашої бібліотеки є навчально-методичний центр Міністерства освіти і науки України; Тернопільське обласне підприємство по торгівлі Міністерства освіти і науки України; ТОВ «Центр учбової літератури».

Працівниками бібліотеки створена повнотекстова база підручників, посібників, лекцій викладачів із усіх предметів. Інформація розміщена на сайті коледжу у розділі  Бібліотека - електронні навчальні матеріали.  Зявилась можливість електронної доставки документів, використання у роботі інтернет-ресурсів. Ці завдання, частково, вирішує видавничий центр, як структурний підрозділ бібліотеки.

Тут студенти можуть придбати окремі теми або лекції викладачів на паперових та електронних носіях та роздрукувати всі необхідні для навчання матеріали. Для цих послуг є кольоровий і чорно-білий принтери, ксерокси, апарати для переплетення і зшивання брошур.  Викладачі коледжу мають змогу видрукувати свої методичні матеріали. Взагалі, значна частина документів коледжу опрацьовується у видавничому центрі.    

Застосування комп’ютерної техніки  в  діяльності видавничого центру бібліотеки  не тільки істотно прискорює і підвищує якісний рівень обслуговування та відкриває користувачеві цілий спектр нових, раніше недосяжних можливостей, а й перетворює та видозмінює весь сервісний комплекс бібліотеки.

Найцікавіші вислови, афоризми та цитати про книги

Ще з далекого дитинства ми пам’ятаємо, що книга – це джерело знань. І що ті, хто читає, завжди будуть керувати тими, хто дивиться телевізор. Цінність книг неможливо охопити, адже вони примушують нас вмикати свою уяву – ось чому читати роман завжди цікавіше, ніж дивитися його екранізацію.

Про важливість книг для людства говорили класики і продовжують говорити видатні особистості сучасності. Сказано було так багато і так влучно, що ми вирішили зібрати найкращі вислови та цитати про книги в одному місці.

Всеукраїнський день бібліотек

Книги – найкращі збирачі знань людства, в них цілий світ! У Всеукраїнський день бібліотек, ми поспішаємо привітати усіх колег та наших користувачів і побажати такого щастя, про яке пишуть лише в найкращих книгах . . . !!!

 

    

Акція  «Подаруй бібліотеці книгу»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора